Pracownik produkcji - pakowacz

Farmina Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zlokalizowana w Krakowie, Farmina sp. z o.o. to wyspecjalizowany producent wyrobów farmaceutycznych, budujący silną pozycję w wybranych segmentach rynku polskiego i zagranicznego.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcji/operator urządzeń

Obowiązki:

  • prowadzenie procesów produkcyjnych;
  • obsługa urządzeń technologicznych i sprzętu kontrolno-pomiarowego;
  • kontrola czystości stanowiska pracy oraz czyszczenie pomieszczeń, urządzeń technologicznych i sprzętu pomocniczego;
  • dokumentowanie wykonywanych czynności.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane chemiczne lub techniczne;
  • preferowane doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym, chemicznym lub spożywczym na stanowisku operatora urządzeń;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • praca w systemie III zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV.

Prezentacja firmy

Zlokalizowana w Krakowie, firma Farmina sp. z o.o. producent wyrobów far... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji