PRACOWNIK PRODUKCJI - Ostrów Wielkopolski

Biznes Partner Sp. z o.o.

Ostrów Wielkopolski, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 poszukuje pracowników dla firmy ZMK Delikates Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim, która jest nowoczesną i rozwijającą się firmą produkcyjną, działającą w branży spożywczej .Obecnie zatrudnia ponad 150 pracowników i szuka do swojego zespołu osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidu,
- gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym
- zdolności manualne,
- dokładność i spostrzegawczość,
- chęć do pracy, zaangażowania, konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do celu
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej sytuacji na rynku
- stabilne zatrudnienie
- wynagrodzenie miesięczne wypłacane terminowo,
- pracę w systemie 2 zmianowym,
- pracę na pełnym etacie
- możliwość szybkiego przejścia na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy

Firma zatrudni również pracowników posiadających grupę inwalidzką

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji zawierających następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania."

Wymagania

Wymagania:
-aktualna książeczka sanepidu,
-zdolności manualne,
-dokładność i spostrzegawczość,
-chęć do pracy,
-doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji