Opis stanowiska pracy

Eurojob BV to holenderska agencja zatrudnienia specjalizująca się w zakresie rekrutacji i pośrednictwa pracy na terenie Holandii. Poprzez wieloletnie doświadczenie oraz współpracę z największymi przedsiębiorstwami, wiemy dokładnie jak wykorzystać potencjał każdego z naszych pracowników. Stawiamy na rozwój oraz długofalową współpracę, jednocześnie zapewniając wszelkie europejskie standardy.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego lidera logistyki kontraktowej, poszukujemy wielozadaniowych pracowników produkcyjnych. Nasz klient jest globalnym dostawcą profesjonalnych usług łańcucha dostaw, które są specjalnie dostosowywane do unikalnych rozwiązań dla klientów. Poprzez długoletnie relacje biznesowe, nasz klient od dziesięcioleci impementuje i wykorzystuje najlepsze rozwiązania technologiczne. W Waalwijk będziesz miał okazję pracować z produktami znanego amerykańskiego producenta smartfonów i komputerów.

Miejsce Pracy: Waalwijk / Tilburg

Jako pracownik produkcji / operator będziesz pracował z takimi produktami jak smartfony, tablety i laptopy. Twoje obowiązki to:

  • uzupełnianie gotowych towarów o brakujące komponenty
  • rozpakowywanie elementów i przygotowanie produktów do pakowania
  • konfigurowanie i testowanie oprogramowania
  • pakowanie i sprawdzanie produktów
  • etykietowanie
  • kontrola jakości

Będziesz pracować na różnych działach (z różnymi zadaniami) – produkcja, logistyka, handel detaliczny, odbieranie, wysyłka, kontrola jakości, inwentaryzacja itp. Niezwykle ważne jest, aby szybko się uczyć i być gotowym na wielozadaniowy charakter pracy.

Nasz klient jest międzynarodową organizacją gdzie komunikacja odbywa się głównie w języku angielskim.

Oferujemy:

  • stawka: €9.59
  • dodatek zmianowy: 8,75% - 13,25%
  • dodatek za pracę w weekendy i święta: Soboty 150% i niedziele 200%
  • szkolenie
  • legalne zatrudnienie na holenderskiej umowie z pełnym pakietem socjalnym
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • zakwaterowanie i transport do pracy zapewniane przez pracodawcę
  • holenderskie ubezpieczenie
  • zwrot kosztów dojazdu €0,19/km maksymalnie do €6 za dzień
  • kawa / herbata / lunch / świeże owoce w kantynie

Będziesz dobrym pracownikiem, jeżeli:

  • masz ukończone 18 lat
  • jesteś gotowy i zmotywowany do pracy
  • posługujesz się językiem angielskim umożliwiającym komunikację
  • jesteś gotowy na pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • jesteś gotowy na nadgodziny, jeżeli jest to konieczne
  • jesteś entuzjastyczny, zmotywowany i elastyczny
  • posiadasz pozytywne nastawienie

Prezentacja firmy

Eurojob Top Teams for Top Jobs jest to polska siedziba, znajdując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji