Pracownik produkcji Operator Przewijarki - Pomocnik

Mondi Poznań Sp. z o.o.

Dopiewo k Poznań, Skórzewo, Plewiska, Buk, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dział Produkcji Modi Poznań oczekuje Pani/ Pana wsparcia na stanowisku

Pomocnik Operatora Przewijarki (m/f)

Dołącz do Mondi i rozwiń swój prawdziwy potencjał w międzynarodowej grupie z branży produkcji opakowań i papieru, zatrudniającej 25.700 osób w 30 krajach na całym świecie. Kluczowe zakłady Grupy znajdują się w Europie Centralnej, Rosji, obu Amerykach i RPA.  Jesteśmy silnie skoncentrowani na klientach. Od 1973 roku opracowujemy innowacyjne produkty.

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyny tnącej
  • Przewijanie, cięcie zleconego wyrobu
  • Realizacja zadań zgodnie ze specyfikacją klienta

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie (techniczne)
  • Precyzja i dobra organizacja pracy
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej mile widziane
  • Uprawnienia na obsługę suwnic i wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Nasza oferta:

  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii
  • Szansę rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony życia
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych m.in. dofinansowanie posiłków, kart Multisport, pakiety medyczne

Prezentacja firmy

Mondi Poznań ma swoją siedzibę w Dopiewie pod Poznaniem. Zakład powstał ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne