Pracownik Produkcji / Operator Prasy / Sortowacz / Pakowacz

InterKadra Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wałbrzych

Opis stanowiska pracy:
• praca produkcyjna przy wykorzystaniu różnego rodzaju pras (pnaumatyczne, mechaniczne, ręczne),
• praca w obszarze magazynu - pakowanie, sortowanie i kompletowanie części do wysyłki,
• kontrola jakościowa wyrobów gotowych.

Od kandydatów oczekujemy:
• dokładności i dbałości o szczegóły,
• wysokiej sprawności manualnej,
• zaangażowania i odpowiedzialności,
• dyspozycyjności do pracy w systemie III-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) od pn. do pt., do około 20 grudnia 2015.

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera z branży produkcji komponentów metalowych - części telewizorów oraz samochodów,
• umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. (pełny ZUS, płatne urlopy wypoczynkowe),
• możliwość przedłużenia współpracy dla najbardziej zaangażowanych osób,
• gwarantowane wynagrodzenie miesięczne oraz dodatkową premię,
• nadgodziny dodatkowo płatne (50%, 100%), dodatek do pracy w nocy,
• bezpłatny dojazd do pracy w Biskupicach Podgórnych z blisko 50 miejscowości woj. dolnośląskiego, m.in. z: Jedliny, Legnicy, Nowej Rudy, Jawora, Wałbrzycha, Świdnicy, Świebodzic, Bielawy, Dzierżoniowa, Środy Śląskiej.

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania aplikacji drogą telefoniczną, e-mailową lub o pozostawienie kontaktu w wiadomości poprzez portal Infopraca. Na pewno oddzwonimy!

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.