Pracownik produkcji - operator maszyn

Atlanta Poland S.A.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych (m.in. przepakowywanie bakalii, ważenie, zgrzewanie, zasypywanie)
  • praca przy maszynach produkcyjnych
  • praca według ściśle określonych procedur i instrukcji
  • zapewnienie terminowej realizacji zadań
  • dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie wraz z premiowym systemem motywacyjnym
  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość korzystania z kafeterii świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. karta MultiSport, bilety do kina, karta do apteki, dofinansowanie do obozów/ kolonii dla dzieci, zwrot za artykuły szkolne)

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Atlanta Poland S.A. z siedzibą w Gdańsk 80-557, Załogowa 17 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Atlanta Poland SA jest największą firmą działającą w Polsce na rynku hur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji