Pracownik Produkcji- Operator maszyn

Max Power Sp. z o.o.

Dzierżoniów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o.(wpis do rejestru agencji zatrudnienia 5944)

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży AGD, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI/ OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Dzierżoniów (strefa ekonomiczna)

Wymagania:

• doświadczenie w pracy z maszynami

- doświadczenie w pracy na produkcji

• Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie

Zadania:

• Obsługa maszyn

• Kontrola jakości wyprodukowanych detali

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w firmie z kapitałem zagranicznym,

• Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

• Możliwości dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)"

Prezentacja firmy

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji