Pracownik produkcji - operator maszyn produkcyjnych

Personnel Solutions Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Miejsce pracy: Mikołów

PERSONNEL SOLUTIONS – jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą działającą od 2007 roku jako agencja pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych

Zakres obowiązków:
• nadzorowanie maszyn w procesie produkcyjnym
• obsługa maszyn produkcyjnych (m.in. pras przemysłowych)
• produkowanie wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami i systemem jakości
• zmiany oprzyrządowania

Czego oczekujemy?
• dyspozycyjności
• zdolności manualnych
• gotowości do pracy w systemie zmianowym
• uśmiechu, inicjatywy i chęci do pracy
• mile widziane doświadczenia w pracy na produkcji

Co oferujemy?
• umowę o prace tymczasową
• pracę w systemie 2-zmianowym
• przyjazną atmosferę pracy
• przeszkolenie do wykonywania powierzonych zadań