Pracownik produkcji - operator maszyn. Od zaraz!

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn produkcyjnych, przędzalniczych,
- dbanie o sprawny przebieg procesu produkcji,
- prace pomocnicze,
- przestrzeganie zasad BHP,

Oferujemy:
- stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- system pracy 3 zmianowy od poniedziałku do piątku,
- dobre wynagrodzenie oraz ciekawy system premiowy,
- pełne przeszkolenie, które przygotuje Cię do wykonywanej pracy,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- po 3 miesięcznym okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
- oferujemy pracę od zaraz!

Wymagania

Wymagamy:
- chęci do pracy,
- sprawności fizycznej,
- gotowości do podjęcia stałej współpracy,
- dyspozycyjności,
- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Prezentacja firmy

Progres HR Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji