Pracownik produkcji/Operator maszyn (m/k)

Trenkwalder

Środa Śląska, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska
Obowiązki:
  • dbanie o jakość wytwarzanych produktów,
  • produkcja części według instrukcji i wytycznych,
  • kontrola parametrów pracy maszyny i urządzeń pomocniczych,
  • uzupełnianie dokumentacji związanej z produkcją,
  • dbanie o czystość i porządek miejsca pracy.

Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym przy obsłudze maszyn,
  • wiedza związana z obsługą maszyn,
  • zdolności manualne i techniczne,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku,
  • sumienność, uczciwość, zaangażowanie,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia - stałe wynagrodzenie, liczne premie,
  • pracę od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie, wolne weekendy,
  • zatrudniamy na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • dodatkowe świadczenia - prezent na urodziny, ślub, narodziny dziecka pracownika, ubezpieczenie grupowe,
  • bogaty pakiet socjalny - świadczenia na święta, paczki na Mikołajki, wyprawki szkolne, wczasy pod gruszą, wyjazdy integracyjne, pikniki rodzinne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy