Pracownik produkcji - Operator maszyn CNC (2015/CNC/02)

AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

09-402 Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• obsługę maszyn sterowanych numerycznie.
• wykonywanie elementów zgodnie z projektem technicznym
• dbałość o jakość wykonanych komponentów
• wykonywanie prac produkcyjnych;
• inne prace montażowe wg. potrzeb.

Wymagania

• ukończony kurs CNC bądź doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn CNC;
• znajomość rysunku technicznego
• wykształcenie techniczne;
• sumienność i uczciwość
• zaangażowanie w wykonywaną pracę;
• zdolności manualne

Forma zatrudnienia:
• umowa o pracę
• pełny etat

Oferujemy:
Naszym Pracownikom zapewniamy ciekawą pracę w renomowanej, stale rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń.
Szkolenie dotyczące obsługi maszyn CNC.

Aplikacje z dopiskiem 2015/CNC/02 prosimy przesyłać na adres e-mail podany w ogłoszeniu.
W treści aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prezentacja firmy

AMATECH to firma inżynierska specjalizująca się w produkcji, dobo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji