Pracownik produkcji- okolice Lubina

Adecco Poland Sp. z o.o.

Okolice Lubina, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Okolice Lubina

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:
-wytwarzanie produktów zgodnie z określonymi normami i przepisami,
-obsługa maszyn produkcyjnych,
-dbanie o czystość stanowiska pracy,

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
-wysoka motywacja do pracy,
-gotowość do pracy w systemie zmianowym,
-dobra kondycja fizyczna,

Oferujemy:
-umowę zlecenie,
-możliwość zdobycia nowego doświadczenia,
-terminowa wypłata wynagrodzeń,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.