Pracownik produkcji – Odlewnia i obróbka metali

Concept Plus Sp. z o.o.

45-062 Opole, opolskie

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738)
poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: 45-062 Opole

Agencja Pracy Concept Plus poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku pracownika produkcji w przedsiębiorstwie odlewni i obróbki metalu w Oldenzaal (Holandia).

Zadania
– Mechaniczne odlewy
– Ręczne odlewanie stopów metali
– Obróbka odlewów: szlifowanie, okrawanie, polerowanie
– Kontrola jakości
– Obsługa maszyn i pieców odlewczych

Oferujemy
– Wynagrodzenie 9,16 – 9,42€ / godz. brutto
– Dodatki za pracę w niedziele, święta i w nocy
– Możliwość stałego zatrudnienia

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną lub skontaktowanie się z naszym biurem oraz podanie najbliższego terminu rozpoczęcia pracy.

———– Concept (+) ———-

E-Mail | Tel. +48 (77) 4130 024 | Biuro Opole

Wymagania
– Dobra koordynacja fizyczna
– Zainteresowanie branżą
– Wysoka motywacja
– Gotowość pracy na zmiany (ranna, nocna, weekendy)
– Zdolność do pracy indywidualnej oraz zespołowej
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego