Pracownik produkcji - OD ZARAZ

Work Service Express.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownika produkcji

Zakres obowiązków:

• praca przy produkcji szyb samochodowych,

• kontrola jakości,

• sporządzanie raportów do przełożonego,

• przenoszenie szyb

Jeżeli:

• posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji,

• jesteś dyspozycyjny/a do pracy w systemie IV-brygadowym

• poszukujesz stabilnego zatrudnienia,

• jesteś odpowiedzialny/a, zaangażowany/a, sumienny/a i zmotywowany/a,

TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• atrakcyjne wynagrodzenie + premie oraz dodatki,

• możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dołączenie do cv i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.