Pracownik produkcji - od zaraz 3600zł/mc Pracujesz tylko 15dni, pełny etat

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Swarzędz

Zakres obowiązków kandydata:
- przygotowywanie granulatu do maszyny
- obsługa maszyn
- kontrola jakości procesu produkcji
- odbieranie produktu z maszyny
- kontrola jakości

Wymagania:
- dyspozycyjność o do pracy w systemie IV brygadowym, tj (12 godzin -2 dni pracujące, 2 dni wolne, naprzemiennie)
- własny dojazd do miejsca pracy
- sprawność fizyczna
- doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie

- jeżeli nie chcesz pracować w systemie IV brygadowym poszukujemy chętnych pracować na III zmiany

Oferujemy:
- umowę o pracę
- stawka podstawowa 2800 zł, 800 zł premii frekwencyjnej, 150 zł za pracę w systemie ciągłym, płatne nadgodziny, dodatek z tytułu pracy w nocy.
- przeszkolenie stanowiskowe
-ciepły posiłek

Zgłoszenia poprzez panel lub osobiście w biurze ul. Towarowa 35 V piętro