Pracownik produkcji - obróbka kamienia

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy, okolice Gotha, zagranica

Opis stanowiska pracy

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta, na terenie Niemiec, okolice Gotha kandydatów/ki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• obróbka kamienia
• obsługa narzędzi do obróbki kamienia m.in. piły
• sortowanie
• kontrola jakości gotowych produktów
• inne czynności pomocnicze
• praca 2 - zmianowa

Oferujemy:

• wynagrodzenie ok. 1100€-1300€ netto/ miesięcznie (wysokość wynagrodzenia uzależniona od poziomu znajomości języka niemieckiego)
• zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
• umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

• znajomośc języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy
• gotowość do pracy zmianowej
• dobra kondycja fizyczna

Mile widziane:

• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (np. kamieniarz)
• posiadanie własnego samochodu osobowego

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji