pracownik produkcji NOWA STAWKA!!!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kłodzko, dolnośląskie

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w miejscowości Jaszkowa Dolna, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 37657
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kłodzko

Zakres obowiązków:
  • montaż ręczny podzespołów
  • montaż przy użyciu prasek

Oczekiwania:
  • zdolności manualne
  • chęć do pracy
  • umiejętność pracy w grupie

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę na czas określony
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dwie dodatkowe premie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)