Pracownik produkcji -NIEMCY

IPF Global

NIEMCY, okolice Hamburga, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku: pracownik produkcji PRZETWÓRSTWA DREWNA

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Hamburga

Zakres obowiązków:

- praca w firmie zajmującej się obróbką drewna: produkcja palet, mebli ogrodowych, desek tarasowych, drewna opałowego itp.

- doświadczenie w pracach na maszynach stolarskich,

- cięcie desek, zbijanie palet itp.

- gotowości do pracy fizycznej przy obróbce drewna,

- prace montażowe z drewnem

Oferujemy:

- możliwość pracy na dłuższy okres czasu,

- polską umowa o pracę (ubezpieczenie społeczne w ZUS)

- zdalne załatwienie wszystkie formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,

- pensja jest regularnie wypłacana do 11 dnia każdego miesiąca

- 100 EURO premii za polecenie pracownika

- możliwość pobrania zaliczki w trakcie pracy

- wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Podstawowa znaj. j. niemieckiego.

Dobra kondycja fizyczna

Prezentacja firmy

IPF Global jest częścią holdingu IPF GROUP SA. Jesteśmy certyfikowaną ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna