Pracownik produkcji-Niemcy

OTTO Work Force

Niemcy, Koblenz, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy, Koblenz

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę tymczasową w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:Niemcy
Nr. ref.:MW/DACH/12/2014

Opis stanowiska pracy:

-Produkcja, weryfikacja jakości dachówek,
-Łączenie dachówek za pomocą kleju.

Wymagania :

-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
-Własny dojazd do miejsca pracy.

Oferujemy:

-Wynagrodzenie 9,07 euro brutto/h,
-Zakwaterowanie w okolicy miejsca pracy 50 euro/tydzień,
-Oferujemy umowę o pracę tymczasową.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.