Pracownik produkcji musli

Rowena Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Pracowników Produkcji Musli do pracy w Poznaniu

Zakres obowiązków:

• Naważenie, przegląd surowców stosowanych do produkcji – rokujący pracownik jest wysyłany na kurs obsługi wózka widłowego.

• Obsługa naważarek wielogłowicowych - najczęściej stosowanych urządzeń ważących w przemyśle spożywczym

• Przestrzeganie zasad GMP, HACCAP, BRC

• Przestrzeganie zasad BHP i utrzymania czystości na stanowisku pracy.

Oferujemy:

- umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę w młodym zespole,

- możliwość rozwoju zawodowego już po 6 miesiącach pracy.

Prosimy o wysyłanie CV poprzez portal.

Wymagania

Prezentacja firmy

Licencjonowana Agencja Pracy Tymczasowej ROWENA Sp. z o. o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Inne