Pracownik produkcji (możliwość przyuczenia do zawodu)

CCI Sp. z o.o.

Długołęka, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

•realizacja zadań produkcji według określonych harmonogramów i instrukcji; (praca głównie manualna)
•proste prace ogólnostolarskie polegające na cięciu, frezowaniu i szlifowaniu, praca na hali produkcyjnej,
•pomocnicze prace produkcyjno-magazynowe,
•stanowiskowa kontrola produktu,
•terminowa realizacja zadań.

Wymagania

•mile widziana podstawowa obsługa elektronarzędzi i maszyn stolarskich oraz posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,
•pracowitość, sumienność i cierpliwość w wykonywaniu obowiązków,
•uczciwość, rzetelność, umiejętność pracy w zespole,
•bardzo dobra organizacja pracy własnej,
•zdolności manualne,
•mile widziane osoby bez nałogów.

Prezentacja firmy

CCI Sp. z o.o generalny dystrybutor materiału okładzinowego Coria... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria