pracownik produkcji - monter

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Interesujesz się branżą motoryzacyjną?

Świetnie, mamy dla Ciebie idealną propozycję - pracę w międzynarodowej firmie produkującej systemy hamulcowe i systemy zawieszeń pneumatycznych w samochodach ciężarowych.

Dołącz do wrocławskiego zespołu i zdobywaj doświadczenie w przedsiębiorstwie, które umożliwia rozwój zawodowy swoim pracownikom.

Nie czekaj, bo stała i atrakcyjna praca jest do podjęcia od zaraz!

Zgarnij już teraz jeden z 45 wolnych etatów!

Dla naszego klienta poszukujemy 45 osób chętnych do pracy w fabryce we Wrocławiu. Jeśli szukasz stałej, atrakcyjnej pracy od zaraz – zgłoś się już dziś!

Nr ref.: 38133
Praca stała
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn i urządzeń na linii montażowej
  • montaż zaworów zgodny ze specyfiką
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • realizacja celów jakościowych i ilościowych
  • utrzymywanie porządku i czystości na linii
  • wykonywanie poleceń przełożonych zgodnych z obowiązującym prawem

Oczekiwania:
  • znajomość części i komponentów produkcyjnych
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • ogólna znajomość dokumentacji systemów zarządzania jakością, BHP, środowiskiem

Oferta:
  • umowę o pracę i zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie na czas + premie
  • dofinansowanie do posiłków
  • opieka medyczna i grupowe ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do wakacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)