Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, zlokalizowanej na terenie Stargardu Szczecińskiego poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

pracownik produkcji - monter

Nr ref.: 23151
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Zakres obowiązków:
  • montaż urządzeń ( żurawie, suwnice, wózki widłowe )
  • naprawa urządzeń mechanicznych
  • dbanie o jakość montowanych urządzeń
  • sumienne wykonywanie pracy

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w montażu lub naprawie urządzeń mechanicznych, elektrycznych lub hydraulicznych
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów montażowych
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz SEP do 1kV
  • mile widziani absolwenci szkół o profilu technicznym
  • wykształcenie min. zawodowe

Oferta:
  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia kwartalna
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)