Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta podzespołów elektronicznych, poszukujemy pracowników obszaru produkcji i montażu

pracownik produkcji/monter

Nr ref.: 40044
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź/Olechów

Zakres obowiązków:
  • pakowanie  komponentów
  • przeprowadzanie prób i testów jakościowych
  • montaż drobnych elementów

Oczekiwania:
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (od poniedziałku do soboty)
  • motywacja do pracy

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę w prężnie działającej firmie międzynarodowej wykorzystującej nowe technologie
  • możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia
  • opiekę konsultanta na terenie zakładu
  • tanie i smaczne obiady
  • dogodny dojazd MPK - linie 3 i 10

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)