WABCO Polska Sp. z o.o.
WABCO jest liderem innowacji i globalnym dostawcą technologii poprawiających bezpieczeństwo oraz efektywność działania pojazdów ciężarowych. Od ponad 150 lat WABCO niezmiennie pozostaje pionierem przełomowych produktów i systemów hamowania, stabilizacji jazdy, zawieszenia, automatycznych skrzyń przekładniowych oraz aerodynamiki.

W Polsce, WABCO z sukcesem rozwija działalność we Wrocławiu od 1999 roku. WABCO Polska zatrudnia ponad 2500 pracownikow w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych i Centrum Badawczo-Rozwojowym (R&D). Nasi pracownicy wspierają procesy biznesowe, zintegrowany łańcuch dostaw oraz centrum globalnych usług finansowych.

Poznaj WABCO!

Pracownik Produkcji (Monter Zaworów)

Od: WABCO Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław (ul. Kwiatkowskiego)

 W Polsce, WABCO z sukcesem rozwija działalność we Wrocławiu od 1999 roku. WABCO Polska zatrudnia ponad 2000 pracownikow w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych i Centrum Badawczo-Rozwojowym (R&D). Nasi pracownicy wspierają procesy biznesowe, zintegrowany łańcuch dostaw oraz centrum globalnych usług finansowych.

Do naszego zakładu we Wrocławiu przy ul Kwiatkowskiego 2, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Samodzielny montaż zaworów lub siłowników hamulcowych

• Testowanie i kontrola produktów

• Obsługa maszyn i urządzeń na linii montażowej

• Uzupelnianie dokumentacji produkcyjnej

• Praca w systemie 3 zmianowym

• Praca stojąca

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

• Zdolności manualne

• Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Pakiet medyczny Medicover

• Ubezpieczenie NW

• Dofinansowanie do posiłków na stołówce

• Kartę Multisport

• Premię kwartalną uzależnioną od wyników

• Dofinansowanie do wypoczynku

• Bony świąteczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.