Pracownik produkcji – Monter urządzeń

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Czosnów, mazowieckie

Miejsce pracy: Czosnów

Miejsce pracy: Łomna Las

Zakres obowiązków:

  • Montaż urządzeń i podzespołów zgodnie z dokumentacją i zasadami jakości obowiązującymi w firmie
  • Kontrola jakości wykonanych urządzeń
  • Etykietowanie i pakowanie wyrobów gotowych
  • Realizacja zleceń produkcyjnych
  • Dbanie o stan techniczny narzędzi i urządzeń
  • Zachowanie wysokiej jakości wytwarzanych produktów w oparciu o obowiązujące standardy

Wymagania:

  • Praktyczna obsługa komputera oraz pakietu Office (MS Word, MS Excel)
  • Podstawowa znajomość czytania dokumentacji technicznej
  • Mile widziane doświadczenie pracy na produkcji
  • Zdolności manualne i dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonej pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Pakiet benefitów
  • Pracę od pon. do pt. w godz. 6:00-14:00

Zadzwoń pod numer 606-282-414/ 696-025-488 lub wyślij CV.

Nr ref.: PPM/057/MKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials