Pracownik produkcji-monter/montażystka

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Miejsce pracy: Mysłowice

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Pracownik działu montażu

Zakres obowiązków:
• Integracja, scalanie, łączenie systemów
• Praca na linii produkcyjnej
• Montaż drobnych elementów

Osoby zainteresowane zapraszamy na pierwszy etap rekrutacji:
Manpower
ul. Małachowskiego 1a
Sosnowiec
godziny otwarcia 8-17
informacja dodatkowa: 698 862 566

Wymagania:

• Zdolności manualne, wyobraźnia przestrzenna
• Umiejętność odczytywania schematów montażowych
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w systemie zmianowym
• Pracę w międzynarodowej firmie
• Dodatkową premię, jasną ścieżkę kariery i rozwoju

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Praca tymczasowa.
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials