monter urządzeń elektycznych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 41233
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • montaż maszyn i podzespołów mechaniczno-elektronicznych z wykorzystaniem narzędzi i elektronarzędzi
  • programowanie i testowanie podzespołów elektronicznych

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z montażem maszyn, urządzeń elektrycznych lub elektronicznych
  • zdolności manualne związane z montażem ręcznym
  • obsługa podstawowych urządzeń elektrycznych
  • mile widziane posiadanie uprawnień elektrycznych do 1kV

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym
  • pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • atrakcyjne wynagrodzenie 3100 brutto/mc

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)