Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji/montażu - Czechy

Miejsce pracy: Wałbrzych, Wrocław, Legnica, Świebodzice
Obowiązki:
  • montaż elementów przy linii produkcyjnej.

Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjność do pracy,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • chęć relokacji do Czech (Mladá Boleslav),
  • posiadanie lub założenie czeskiego rachunku bankowego (wynagrodzenie wypłacane w koronach czeskich) - możliwe na miejscu po przyjeździe.

Oferujemy:
  • zatrudnienie przez Trenkwalder oddział Czechy na podstawie umowy o pracę tymczasową, z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez zakład Skoda,
  • zapewnione, bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym, na terenie którego znajduje się oddział czeskiej ATP Trenkwalder (5 min. od zakładu), w hotelu zapewniony dostęp do bezprzewodowego internetu, sprzętów kuchennych itp.,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie + ewentualne nadgodziny wypłacane co miesiąc (bardzo atrakcyjne dodatki),
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy