Pracownik produkcji - montaż podzespołów - od zaraz, Niepołomice

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Miejsce pracy: Niepołomice

Opis stanowiska:

  • montaż drobnych elementów produkcyjnych oraz ich kontrola jakości
  • obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń w procesie produkcyjnym
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej (6:00-14:00 oraz 14:00-22:00)
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • dbałość o szczegóły
  • predyspozycje manualne
  • motywacja i chęci do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę 2-zmianową, od pon do pt w strefie ekonomicznej w Niepołomicach od zaraz
  • Możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej
  • Ciekawą pracę w dużej i międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premie)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt: 12 357 21 87

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials