Pracownik produkcji - montaż linii produkcyjnej

Alucrom Sp. z o.o.

Oleśnica, dolnośląskie

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Oleśnica

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 4

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

MIDROC ALUCROM
Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Göteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Europe skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.
Naszym priorytetem jest jakość!
Dołącz do Nas!

Zakres obowiązków:
- montaż linii produkcyjnej
- praca przy produkcji (branża automotive, lakiernia)

Oferujemy:
- współpracę w oparciu o umowę o pracę
- pracę w dynamicznej branży
- przyjazną atmosferę
- pakiet sportowy
- samodzielność w wykonywaniu obowiązków

Wymagania:
- uprawnienia do pracy powyżej 3 m
- mile widziane doświadczenie przy montażu linii produkcyjnej
- mile widziane uprawnienia na zwyżki nożycowe
- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
- j. angielski - podstawy