Pracownik produkcji mięsnej

IPF Global

Francja, okolice Macon, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku: pracownik produkcji mięsnej

Planowana data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:
- praca w zakładzie przetwórstwa mięsnego,
- zamrażanie mięsa w kostki, układanie na półki
- pakowanie na palety
- przenoszenie kostek (15 kg) zamrożonego mięsa na palety
- mycie skrzynek, sprzątanie
- inne prace na produkcji

Oferujemy:
- Możliwość pracy na dłuższy okres czasu.
- Francuska umowa o pracę.
- nie jest wymagana znajomość języka francuskiego.
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika

Wymagania

-doświadczenie w pracy fizycznej

Prezentacja firmy

IPF Global jest częścią holdingu IPF GROUP SA. Jesteśmy certyfikowaną ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji