Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.
Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji/magazynu

Miejsce pracy: Częstochowa

OBOWIĄZKI:
- obsługa maszyn produkcyjnych,
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy zgodnie z obowiązującym standardem,
- dbałość o maszyny produkcyjne, urządzenia z nimi współpracujące oraz środki transportu wewnętrznego,
- pakowanie towaru.

WYMAGANIA:
- wykształcenie średnie,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- mile widziane uprawnienia na wciągniki i wciągarki,
- mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie,
- pracę w systemie zmianowym,
- oferta pracy tymczasowej - możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia za pomocą "Aplikuj".
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388)
42-200 Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7 piętro II, pok. 10

www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."