pracownik produkcji/magazynu - wysokie stawki + bezpłatny dojazd do pracy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. W ramach projektów Cross Border Staffing oferujemy pracę za granicą u naszych klientów w krajach takich jak Holandia, Niemcy, Belgia i inne.

Jesteś w trakcie nauki lub właśnie ukończyłeś szkołę? Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe?Myślisz o wyjeździe za granicę? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś.

Dla naszych holenderskich klientów, głównie do pracy w obszarze produkcji, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Nr ref.: 28806
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Holandia

Zakres obowiązków:

Proste prace produkcyjne/magazynowe:

  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie produktów
  • załadunek/rozładunek towaru
  • kontrola jakości produktów

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 3 miesiące
  • motywacja do pracy
  • samodzielność
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferta:
  • legalna i stabilna praca w Holandii
  • wynagrodzenie wypłacane zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy (CAO)
  • pomoc w relokacji do Holandii
  • zakwaterowanie od 79,95 euro brutto/tydzień/osoba
  • ubezpieczenie od 18,79 euro netto/tydzień/osoba

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem Randstad Polska zajmującym się projektami zagranicznymi:

Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)