pracownik produkcji/ magazynu (Holandia) - okres świąteczny

Randstad Polska Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Szukasz pracy na okres świąteczny? Chcesz wyjechać do pracy za granicę na kilka tygodni?

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.W ramach projektów Cross Border Staffing oferujemy pracę za granicą u naszych klientów w takich państwach jak m.in. Holandia, Belgia, Niemcy i inne.

Obecnie dla naszych holenderskich klientów, głównie do pracy w obszarze produkcji, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 34682
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Holandia

Zakres obowiązków:

Prace produkcyjne/magazynowe:

  • sortowanie przesyłek
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie produktów
  • załadunek/rozładunek towaru
  • kontrola jakości produktów

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę w okresie świątecznym
  • doświadczenie w pracy w magazynie bądź na produkcji jako dodatkowy atut
  • doświadczenie w pracy w Holandii jako dodatkowy atut
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • posiadanie numeru BSN mile widziane
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferta:
  • legalna i stabilna praca w Holandii
  • wynagrodzenie wypłacane zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy (CAO)
  • pomoc w relokacji do Holandii
  • zakwaterowanie od 79,95 euro brutto/tydzień/osoba
  • ubezpieczenie od 18,79 euro netto/tydzień/osoba
  • okres zatrudnienia różni się w poszczególnych ofertach

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)