Pracownik produkcji/Magazynier

A-Trybut-Polski HR S.A.

Klaudyn, mazowieckie

Polski HR A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Klaudyn

Polski HR A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.
Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:
Pracownik produkcji/Magazyniera (oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością)

Miejsce pracy: Klaudyn/Warszawa

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie prac manualnych
- Pakowanie produktów
- Konfekcjonowanie
- Prace na magazynie
- Prace konserwatorskie przy maszynach
- Pomocnicze prace drukarskie

Oferujemy:
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
- Pracę w systemie dwuzmianowym
- Możliwość rozwoju i poznania nowoczesnych systemów pracy

Wymagania:
- Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
- Umiejętność obsługi drukarki FLEXO oraz sklejarki trzy-punktowej
- Umiejętność rotacji wycinającej
- Umiejętność obsługi wózka widłowego
- Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji opakowań albo drukarni
- Zdolności manualne