Pracownik produkcji (m, ż, r) Niemcy, pakowanie wędlin

ARWA Personaldienstleistungen GmbH

Niemcy, Schleiz, zagranica

ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH
Firma Arwa Personaldienstleistungen GmbH
poszukuje pracownika dla swojego klienta do renomowanej firmy na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Schleiz

Zadania:

  • pakowanie wędlin i kiełbas
  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości i dbranie o czystość produkcji

Oczekujemy:

  • zaangażowanie i gotowość do podjęcia pracy za granicą
  • auto na wyjazd mile widziane
  • gotowość do pracy przy żwyności, temperatura +4 stopnie
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stawka 9,66 euro/h
  • opieka polskiego koordynatora
  • praca dla grup i par (wymagamy 1 auta na grupe)
  • niemiecką umowa o pracę
  • zakwaterowanie - opłacamy część kosztów!
  • praca na jedną zmianę
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.