Pracownik produkcji lub OWW ( bezpłatny dojazd)

FallWork Sp. z o.o.

Zakrzewo k Poznań, Buk, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Zakrzewo k Poznań, Buk

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego pod
nr 6231

Oferuje pracę na stanowisku :

PRACOWNIK PRODUKCJI
Lub operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Zakrzewo/k.Poznania bezpłatny dowóz z kilku punktów Poznania

Obowiązki:

1. Przygotowanie produkcji ( wieszanie i czyszczenie form produkcyjnych)
2. Praca przy obróbce gotowego produktu ( polerowanie, kontrola jakości )
3. Pakowanie.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy z dźwiganiem
- gotowy do pracy w systemie 3-zmianowym
- mile widziane uprawnienia na suwnice
- zdolności manualne i sprawność fizyczna
- doświadczenie minimum 1 rok na stanowisku pracownika produkcji

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- możliwość zdobycia doświadczenia w zakładzie produkcyjnym
- umowę o prace po jednotygodniowym okresie próbnym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.