Pracownik Produkcji (Łódź-Widzew)

Human & Hunter Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Firma HUMAN & HUNTER posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym. Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Produkcji
Nr ref.: PP/EC/Ł

Obowiązki:
- proste prace produkcyjne

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy przy wykrawaniu pianki
- samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Nasz Klient oferuje:
- umowę o pracę tymczasową
- pracę w systemie 3 - zmianowym
- możliwość zatrudnienia na stałe

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.