Pracownik Produkcji Leków

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Stryków

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze miesięczne + dodatek nocny + płatne nadgodziny
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi i Głowna
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • bogaty pakiet socjalny (karta Lunch 200 zł netto dodatkowo, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
  • karta Multisport
  • premia roczna
  • bezpłatna siłownia na terenie firmy
  • spotkania integracyjne na terenie firmy

Zadania:

  • realizacja zadań produkcyjnych
  • obsługa maszyn
  • przezbrajanie maszyn oraz ustawianie odpowiednich parametrów
  • nadzór i kontrola procesu produkcji
  • kontrola jakości tabletek
  • raportowanie do przełożonego
  • informowanie przełożonego o nieprawidłowościach zachodzących w procesie produkcyjnym
  • przestrzeganie procedur i instrukcji związanych z wykonywanymi czynnościami

 Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe gotowość do ich wyrobienia
  • książeczka Sanepid (bądź gotowość do jej wyrobienia)
  • znajomość obsługi komputera
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku