Pracownik produkcji leków - Bezpośrednie zatrudnienie przez firmę - Warszawa Włochy

Jaga Temp Sp. z o.o.

Warszawa, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę,
    • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE,
    • stałą pracę,
    • pracę w godz.: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00,
    • bezpłatną opiekę medyczną,
    • bogaty pakiet socjalny np: ubezpieczenie indywidualne, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport,
    • odzież roboczą,

ZADANIA:

  • praca produkcyjna zgodnie z instrukcjami,
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • obsługa maszyn,

WYMAGANIA:

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny),
  • pełna dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczenie na produkcji,
  • samodzielny dojazd do pracy ( Warszawa Włochy).

Jesteś zainteresowany ? Wyślij nam swoje CV! :)

Prezentacja firmy

Jaga Temp Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji