Pracownik produkcji - kwiaty

time2work sp. z o.o

Ermelo - Holandia, zagranica

Od: time2work sp. z o.o

Miejsce pracy: Ermelo - Holandia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 20

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Praca na produkcji

Wnosimy na polski i holenderski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Rekrutacyjnej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:

Pracownik produkcyjny - kwiaty
miejsce pracy: Ermelo/ Holandia

Opis stanowiska pracy:

Praca przy kwiatach - obcinanie odnóg, sadzenie i wycinanie kwiatów. Praca stojąca do 8 godzin dziennie, w szklarni.

Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowości do wyjazdu od zaraz
  • dobrej znajomości języka angielskiego/niemieckiego lub holenderskiego
  • zdolności manualnych
  • chęci do pracy stojącej z kwiatami
  • gotowości do pracy przez dłuższy czas
  • prawo jazdy mile widziane

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 9,43 euro brutto/h
  • opiekę koordynatora i rekrutera
  • usługę rozliczenia podatku holenderskiego
  • zorganizowanie transportu do Holandii
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • dojazd do pracy
  • pracę dla par

Zapraszamy do aplikowania poprzez przycisk "aplikuj"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.