Pracownik produkcji (krojenie warzyw i owoców )z doświadczeniem, z prawem jazdy!!

Pran Sp. z o.o.

Eindhoven, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Produkcja- krojenie warzyw i owoców!!

Miejsce pracy: Eindhoven
Rozpoczęcie pracy/ przedstawienie w firmie w tym tygodniu 20.11

Oferta na długi okres czasu, możliwa współpraca na kilka lat.
Praca w dużej kuchni przemysłowej na produkcji warzyw i owoców.
Krojenie warzyw i owoców, ręcznie i maszynowo.
Praca w szybkim tempie, w chłodnej -wilgotnej temperaturze

Wymagania

Wymagania:

-doświadczenie w podobnej pracy w ostatnich latach

-prawo jazdy!!

-mile widziana znajomość j.angielskiego

-mile widziane osoby z terenów Holandii

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesiecy
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji