pracownik produkcji Kraków pilne

INTERIMAX Sp. z o.o.

Kraków, 31-072, małopolskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należąca do HRBC Group - realizuje projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Aktualnie, dla naszego Klienta, producenta urządzeń elektrycznych, poszukujemy ambitnych i energicznych osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Zielonki,k.krakowa  okolice Prądnika Białego (wygodny dojazd MPK)

Nr ref: PP/EG/12/14

OPIS STANOWISKA

• Praca przy produkcji podzespołów elektrycznych

• Obsługa prostych maszyn i urządzeń

OFERUJEMY

• Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wykonanej pracy (system akordowy)

• Perspektywa długofalowej współpracy

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

• Miłą atmosferę pracy

Wymagania

WYMAGANIA

• Status ucznia lub studenta – warunek konieczny
• Dyspozycyjność w godz. 6.00 – 14.00 od poniedziałku do piątku
• Zdolności manualne
• Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Dobra organizacja pracy
• Uczciwość i zaangażowanie

Prezentacja firmy

INTERIMAX Polska jest nowoczesną agencją pracy tymczasowej i agen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
umowa odnawiana co miesiąc
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 200PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta