Pracownik produkcji (Kraków - Nowa Huta)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
- sortowanie mas i wyrobów gotowych;
- sprawdzanie jakości wyprodukowanych kształtek ogniotrwałych;
- układanie wyrobów na paletach;
- pakowanie i foliowanie gotowych wyrobów.

Wymagania:
- sprawność i siła fizyczna;
- dobry stan zdrowia;
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym.

Oferujemy:
- pracę od zaraz;
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ( firma funkcjonuje na polskim rynku od prawie 70 lat)
- umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i bogatego systemu premiowego;
- bezpłatne obiady w miejscu pracy;
- dodatki premiowe za pracę w systemie 4-brygadowym;
- dodatki premiowe za pracę systemie nocnym;
- dodatek za pranie ( płatny kwartalnie)
- system poleceń( za skuteczne polecenie pracownika możliwość uzyskania premii do 1000 zł )
- po przepracowaniu roku - dodatki do wynagrodzenia w postaci nagród za wkład pracy oraz nagród absencyjnych.

Numer referencyjny: 05/11/2018/KRK/JS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.