Pracownik produkcji - konserwator

Gum Recycling Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy:

Pracownika produkcji - konserwatora

Praca stacjonarna w zakładzie w Żorach

Oferujemy:

» możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej producentem paliwa alternatywnego

» umowę o pracę (na czas określony z możliwością przedłużenia)

» przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

» wykształcenie min. zawodowe

» doświadczenie w pracach konserwatorskich i utrzymaniu ruchu na produkcji

» spawanie

» uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane)

» praktyka w drobnych pracach budowlano-wykończeniowych

» motywacja do pracy

» rzetelność, odpowiedzialność i inicjatywa

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających c.v. z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Gum Recycling Sp. z o.o. zajmuje się produkcją paliwa alter... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji