Pracownik Produkcji (Holandia)

Beetsma Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Beetsma Sp. z o.o. poszukuje dla swojego klienta - pracowników z doświadczeniem lub bez doświadczenia, do prac na produkcji w magazynach, szklarniach, chłodniach.

Pracownik Produkcji w Holandii

ZADANIA:

  • pakowanie, mycie, krojenie, ważenie sałatek owocowo-warzywnych,
  • ubój, filetowanie, pakowanie kurczaków na chłodniach,
  • ścinanie, pakowanie, sortowanie pomidorów i papryki,
  • ważenie, metkowanie, pakowanie cykorii,
  • ścinanie, pielęgnacja róż na szklarniach,
  • sortowanie cebulek kwiatowych,
  • prace produkcyjne przy marcepanie.

OCZEKUJEMY:

  • motywacji do pracy oraz chęć dłuższej współpracy,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za zlecone zadania,
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana),

OFERUJEMY:

  • organizację wyjazdów do Holandii i powrotów do kraju,
  • kontrakty 6 - miesięczne z możliwością dłuższej współpracy,
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
  • transport z miejsca zakwaterowania do zakładów pracy,
  • ubezpieczenie,
  • opiekę polskich koordynatorów podczas pobytu w Holandii,
  • dokument potwierdzający zdobyte doświadczenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji