Pracownik produkcji-Holandia

OTTO Work Force

Holandia,Wijchen, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia,Wijchen

OTTO Polska Sp. z o.o. (wpis do rej.: 2590) jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:Wijchen,Holandia
Nr. ref.:MW/GRZ/12/2014

Opis stanowiska pracy:

- pakowanie, sortowanie, ważenie grzybów.

Wymagania:

- chęć i motywacja do pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Holandii,
- zakwaterowanie łącznie z dojazdem do miejsca pracy: 84.90 euro/tydzień,
- ubezpieczenie: 81.67 euro/miesiąc,
- oferujemy umowę o pracę tymczasową.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.