Pracownik produkcji Holandia

Work Service Express

Holandia, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Holandia »

KRAZ: nr 1116
Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

• Czyszczenie ryb za pomocą noża-ryby są wstępnie czyszczone maszynowo
• Sortowanie, pakowanie, ważenie ryb
• Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/na magazynie
• Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
• Gotowości do wyjazdu do pracy na dłuższy okres czasu - oferta nie dotyczy pracy sezonowej,
• Motywacja i chęć do pracy
• Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Gotowość do pracy na czterech różnych Działach na magazynie

Mile widziane

• Doświadczenie w pracy za granicą

Oferujemy:

• Długoterminową umowę o pracę dla najlepszych pracowników
• Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
• Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
• Wynagrodzenie około 950 EURO/Netto
• A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania)

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.