Pracownik produkcji gotowy do wyjazdu do Holandii od zaraz!

OTTO Work Force

Gdynia, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska pracy:

- praca przy produkcji drobnej elektroniki
- kontrola jakości produktów
- praca w pozycji stojącej
- drobne prace porządkowe

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową
- przewóz do Holandii
- zakwaterowanie
- przejazd z miejsca zamieszkania do pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- ubezpieczenie
- opiekę polskiego koordynatora
- pracę w renomowanej firmie

Wymagania:

- dobra znajomość języka angielskiego/ niemieckiego/ holenderskiego
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- chęć do pracy zarówno w tygodniu jak i w weekendy- według grafiku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.